Animowany Jaś Fasola

Na pewno wszyscy dobrze znacie Jasia Fasolę. Jestem pewien, że nie jeden raz śmialiście się oglądając kolejne odcinki o przygodach tej niezwykłej postaci. Oryginalna seria  z udziałem brytyjskiego komika – Rowena Atkinsona,  wcielającego się w rolę Jasia liczyła ledwo 14 odcinków.

Jeśli czujecie niedosyt przygód nietuzinkowego brytyjczyka mam  dla Was coś, co pozwoli Wam w jakimś stopniu zaspokoić wasze pragnienia. Otóż nie wiem czy wiecie, ale w 2002 roku stworzona została kreskówka, której bohaterem jest oczywiście nie kto inny jak znany nam Jaś Fasola. Kreskówka ma już cztery sezony. W internecie udało mi się znaleźć stronę, gdzie możecie obejrzeć wszystkie odcinki czterech sezonów animowanego Jasia Fasoli. Co prawda kreskówka nie dorównuje oryginałowi, ale jest równie  śmieszna. Postać samego Jasia jest bardzo dobrze odwzorowana i oczywiście jest też słynny zielono – czarny samochód Jasia.
Kreskówkę możecie obejrzeć na stronie, której adres znajduje się poniżej, a ja już teraz zdradzę Wam, że Jaś Fasola  z pewnością pojawi się w cyklu: „Ikony Wielkiej Brytanii”. Śledźcie cykl na bieżąco, a ja tymczasem życzę Wam dużo śmiechu podczas oglądania animowanej wersji Jasia Fasoli.

Strona na której możecie obejrzeć wszystkie sezony kreskówki o Jasiu Fasoli:
http://mrbeancartoon.tv/mr-bean-cartoon-season-1

Marcin
Przedstawiciel młodej emigracji jednak nie w UK a... na Islandii! Wielka Brytania leży jednak w kręgu jego zainteresowań zwłaszcza wszelkie aspekty kulturalne i historyczne. Autor cyklu "Ikony Wielkiej Brytanii".

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*