Double Decker Driving School

Dzisiejszy flesz zainteresuje wszystkich miłośników jazdy autobusem, a w szczególności tych, którzy kiedykolwiek myśleli o zrobieniu uprawnień do prowadzenia tego typu pojazdów szczególnie tych mieszkających w UK. Jak wszyscy dobrze wiemy zawód kierowcy autobusu jest jednym z najbardziej odpowiedzialnych zawodów jakie istnieją na świecie. Wymaga on od wykonujących go osób ogromnego skupienia, podzielności uwagi, a przede wszystkim wysokiej odporności na stres. Już sam kurs, który ma przygotować kandydata do wykonywania tego zawodu może okazać się bardzo stresogennym dla uczestnika. O tym, że moje słowa nie są tylko pustymi słowami możecie przekonać się oglądając zamieszczony poniżej materiał wideo.

Link, który znajdziecie poniżej jest linkiem do sześcioodcinkowego programu, który można było obejrzeć w telewizji ITV. Program zatytułowany jest:”Double Decker Driving School” i przedstawia przebieg sześciotygodniowego kursu na prawo jazdy uprawniające do prowadzania najsłynniejszych autobusów w UK.  Niestety, a może stety materiał wideo jest w języku angielskim, ale sądze, że nie powinno to stanowić problemu. Obejrzyjcie i przekonajcie się, że prowadzenie takiego kolosa to wcale nie jest taka bułka z masłem!!!
Link jest linkiem do pierwszego odcinka jak i również całej playlisty.

https://www.youtube.com/watch?v=2FQ5AdW0k14&t=51s&list=PLSwk7yN5COcaVSnfFK1zmO6a2gPgpKPeM&index=1

Marcin
Przedstawiciel młodej emigracji jednak nie w UK a... na Islandii! Wielka Brytania leży jednak w kręgu jego zainteresowań zwłaszcza wszelkie aspekty kulturalne i historyczne. Autor cyklu "Ikony Wielkiej Brytanii".

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*