Blog ten, podzielony jest na kilka działów, popularnie zwanych kategoriami. W każdym z nich znajdziecie większą, lub mniejszą ilość artykułów dotyczących danego tematu. Dla pewności że nikt się nie pogubi i każdy z Was będzie szukać informacji w odpowiednim dziale, poniżej znajdziecie krótki opis każdej z naszych kategorii.

BLOG – czyli po prostu bieżące informacje „z życia serwisu”. Znajdziecie tutaj zapowiedzi zmian, informacje techniczne itp. Kategoria najmniej popularna i najrzadziej aktualizowana, co nie znaczy, że nie ważna…

NA START – informacje i porady dotyczące pierwszych kroków po podjęciu decyzji o emigracji do UK, a także zaraz po przybyciu do Anglii.

ŻYCIE CODZIENNE – wszelkie zagadnienia dotyczące życia w UK.

TECHNIKA I KOMUNIKACJA – tutaj znajdziecie wszelkie informacje z zakresu telewizji, telefonii, internetu oraz każdego innego sprzętu na prąd, baterie, czy korbkę 😉 To także dobry dział dla poszukiwania informacji jak tanio dzwonić do polski, czy jak mieć zawsze angielski internet pod ręką.

OBYCZAJE – temat rzeka którego żadna strona nie wyczerpie przez najbliższe 100 lat. Ta kategoria ma za zadanie przybliżyć Wam angielskie, brytyjskie obyczaje, kulturę, sposób bycia i zachowania się. Informacje przydatne dla wszystkich, którzy chcą zasymilować się z tutejszym społeczeństwem.

KULTURA – angielski film, teatr, książka. Brytyjskie osiągnięcia w dziedzinie nauki, sztuki, filozofii. Poznaj historię, kulturę i twórczość narodu który Cię aktualnie gości.

TRANSPORT – jak dojechać do Anglii? A jak poruszać się po UK? Gdzie kupić bilet na pociąg i którymi drzwiami wchodzić do autobusu? Te i wiele innych informacji dotyczących przemieszczania się do i po Anglii znajdziecie właśnie tutaj.