Ikony Wielkiej Brytanii – nowy cykl artykułów

Do redakcji Ponglish.eu dołączył Marcin, który w swoich artykułach przybliży nam min. brytyjską kulturę od muzyki po teatr, czasami zahaczy o tematykę historyczną być może zdarzy się, że poczytamy o architekturze. Dzisiejszym słowem wstępu Marcin przedstawia swój nowy cykl artykułów. Wszystkim czytelnikom już teraz gorąco polecam przyszłe wpisy tego autora, a Marcinowi życzę powodzenia.

Słowo wstępu od Marcina:

„Ikony Wielkiej Brytanii” to cykl artykułów poświęconych najbardziej charakterystycznym elementom kultury brytyjskiej w dziedzinach takich jak: historia, literatura, muzyka, film, sport i inne
W kolejny artykułach będę starał się Wam przybliżyć historię osób, miejsc, postaci literackich, postaci ze świata filmu i muzyki, które to stały się tak bardzo rozpoznawalne nie tylko w Zjednoczonym Królestwie, ale i na całym świecie, że całkiem śmiało można je określić mianem „Ikon Wielkiej Brytanii”. Zapewne nie raz cofniemy się w przeszłość, przeniesiemy w niezwykłe miejsca opisane w brytyjskiej literaturze, posłuchamy brytyjskiej muzyki, ale też i zerkniemy do teraźniejszości.
Zapraszam na cykl spotkań z „Ikonami Wielkiej Brytanii”
Marcin

Michał
Założyciel i administrator bloga Ponglish.eu. Na co dzień mieszka i pracuje w Anglii. Borykał się z problemami które sam teraz opisuje na tej stronie. Zadawał w internecie pytania, na które dziś udziela odpowiedzi.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*