Q&A Zapowiedź

Niemal od początku istnienia tej strony co jakiś czas dostajemy od Was pytania o różne sprawy mniej lub bardziej związane z emigracją do UK, życiem codziennym na Wyspach. Na większość z nich staramy się odpowiadać jak najszybciej w postaci artykułu ewentualnie odpowiedzi mailowej. Jednak odpowiedź na niektóre pytania jest zbyt krótka żeby mogła stanowić temat artykułu. Stąd pomysł na Q&A to nic innego jak zestaw pytań i odpowiedzi. Czyli inaczej mówiąc: Wy pytacie, my odpowiadamy.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania piszcie je na nasz adres: kontakt@ponglish.eu lub w komentarzach pod tym wpisem. Za jakiś (niedługi) czas zgromadzimy je wszystkie i odpowiemy na każde pytanie w jednym zawartym artykule. A najciekawsze pytania doczekają się obszerniejszych odpowiedzi w formie artykułu. Odpowiemy także na pytania które dotarły do nas do tego czasu, a na które odpowiedzi udzielilismy już zainteresowanym.

Pytać możecie o wszystko związane z życiem w UK, przeprowadzka, a także z funkcjonowaniem naszej strony jeśli jesteście tego ciekawi.

Czekamy na Wasze pytania. Jeśli macie pytanie do konkretnego redaktora oznaczcie to w Waszym komentarzu czy mailu.

Michał
Założyciel i administrator bloga Ponglish.eu. Na co dzień mieszka i pracuje w Anglii. Borykał się z problemami które sam teraz opisuje na tej stronie. Zadawał w internecie pytania, na które dziś udziela odpowiedzi.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*