Słów kilka w Nowym Roku

To, co najbardziej nas cieszy to odzew z Waszej strony. Pojawiają się maile od Was, pytania, propozycje tematów na artykuły czy podziękowania za użyteczne informacje. Za wszystkie formy kontaktu bardzo Wam dziękujemy i oczywiście prosimy o więcej. A co dalej na Ponglishu? O tym właśnie jest dzisiejszy wpis.

Jak pewnie zauważyliście, ostatnie kilka tygodni upłynęły pod znakiem rzadszych publikacji na naszym blogu. Powodem nie jest brak chęci, a jedynie brak czasu. Okres przedświąteczny i noworoczny to dla nas czas wytężonej pracy zawodowej, a w moim przypadku w tym roku poza pracą to czas remontu i… wakacji! Remont zakończyłem, ale zimowy urlop dopiero przede mną i już w poniedziałek wyruszam wraz z żoną do Polski.

Grzegorz który raz na czas raczy nas garścią ciekawostek o UK musiał skupić się na pracy zawodowej, a Marcin, specjalista od Ikon Wielkiej Brytanii oprócz zarabiania pieniędzy ma na głowie jeszcze własnego bloga o bardzo ciekawym kraju w którym sam żyje, czyli o Islandii. Efekty jego starań możecie zobaczyć pod adresem: www.naislandii.eu. Wszystko to sprawiło, że przełom 2015/16 nie był zbyt obfity w ponglishowskie artykuły. Całą trójką wolimy jednak pisać rzadziej, a porządnie niż publikować byle co byle często.

Nie zmienia to faktu, że rok 2016 planujemy zagospodarować całą masą nowych artykułów i nie tylko. Co zatem dla Was planujemy?
Przede wszystkim stałą rozbudowę działów „Krok po kroku” i „Jak wygląda, jak przebiega” czyli najważniejszych elementów naszego bloga. Poza tym w przygotowaniu są kolejne artykuły z cyklu „Ikony Wielkiej Brytanii” oraz szereg ciekawostek. Oczywiście zbiór porad i informacji na temat codziennego życia w UK także nie zostanie zapomniany.

Dodatkowo rozpoczniemy cykl zapoznawczy z brytyjską muzyką i sztuką. Krótszych notek wypatrujcie już w drugiej połowie stycznia na naszym Facebooku, dłuższych recenzji i artykułów oczywiście na naszej stronie. Jeśli o muzykę chodzi, w nieco dalszych planach mamy uruchomienie małego streama z kilkoma audycjami na żywo w miesiącu. To na początek, jeśli pomysł się przyjmie to kto wie…

Planów jest dużo, ale to od Was zależy które z nich zrealizujemy, a które sobie odpuścimy. Ta strona jest dla Was i to Wy decydujecie o jej zawartości. Piszcie, komentujcie, proponujcie. Ja się z Wami żegnam do 20 stycznia. Marcin spotka się z Wami wcześniej przedstawiając kolejną Ikonę Wielkiej Brytanii.

Do zobaczenia zatem i…
… Szczęśliwego Nowego Roku!

Michał
Założyciel i administrator bloga Ponglish.eu. Na co dzień mieszka i pracuje w Anglii. Borykał się z problemami które sam teraz opisuje na tej stronie. Zadawał w internecie pytania, na które dziś udziela odpowiedzi.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*