Zapowiedź: Jesień na Ponglishu

 

Kochani Czytelnicy!

Islandzka połowa redakcji Ponglisha w końcu odwiedzi Wielką Brytanię i wyruszy na podbój Londynu, by zgromadzić mnóstwo ciekawych informacji do kolejnych artykułów cyklu: „Ikony Wielkiej Brytanii”! W związku z tym na naszym blogu czekać będzie na Was sporo atrakcji, których jednak na razie Wam nie zdradzimy. Jedyne, co możemy Wam zdradzić to , że Marcin zaplanował coś wyjątkowego, a zarazem bardzo osobistego. Jeżeli więc jesteście ciekawi co to takiego i co za atrakcje będą czekać na Was na Ponglishu, to gorąco zapraszamy wszystkich do regularnego odwiedzania naszego bloga.

Natomiast po powrocie cykl: „Ikony Wielkiej Brytanii” rusza pełną parą! Pierwsze nowe artykuły planowane są właśnie na jesień. Mamy też nadzieję, że sprawy osobiste pozwolą również chwycić za pióro Michałowi i na Ponglishu znów zacznie się dziać. Tak więc, przynajmniej dla islandzkiej części redakcji, szykuje się pracowita jesień. Życzcie nam nieustającego natchnienia i trzymajcie za  nas kciuki! Tymczasem zapraszamy Was do lektury najnowszego artykułu cyklu: „Ikony Wielkiej Brytanii” (Ostatni przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii.), w którym spotkacie się z … Zobaczcie sami…

 

Marcin
Przedstawiciel młodej emigracji jednak nie w UK a... na Islandii! Wielka Brytania leży jednak w kręgu jego zainteresowań zwłaszcza wszelkie aspekty kulturalne i historyczne. Autor cyklu "Ikony Wielkiej Brytanii".

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*